medarca pl

Depozytory Masterkey™

To w pełni zautomatyzowane depozytory na klucze które
umożliwiają zarządzanie kluczami i ich pełną kontrolę.

Czy jesteś kluczową osobą?

W takim razie potrzebujesz depozytor Masterkey™ w swoim miejscu pracy! Depozytor zapewnia pełną kontrolę nad kluczami przez cały czas. Brak dodatkowych kosztów, kolejnego systemu administracyjnego, ani kosztownego dorabiania zaginionych kluczy. Masz pełny przegląd i kontrolę nad kluczami w swojej firmie.

szafka na klucze medarca

Żaden klucz już nie zaginie. Brak dodatkowych kosztów administracyjnych oraz dorabiania kolejnych kluczy. Po prostu pełny przegląd wszystkich kluczy w firmie Od pobrania aż do zwrotu.

«Masterkey™ oznacza, że zawsze wiemy, kto wziął dany klucz oraz w bardzo łatwy sposób możemy monitorować i identyfikować osoby odpowiedzialne za zagubione klucze.»

VIKTORIA PARK, MALMÖ

Masterkey™ – unikalna szafka na klucze

Błyskawiczne złącze magnetyczne TM to nasz zgłoszony patent
Magnetyczna pineska (MSC) jest opatentowaną technologią która umożliwiła stworzenie szafki na klucze bez żadnych ruchomych części. Magnetyzm utrzymuje klucze na miejscu, co zmniejsza ryzyko błędów i szybszą obsługę podczas wydawania kluczy 

MSC automatycznie rejestruje wszystkie zabrania kluczy. Oznacza to, że nie musisz opasowywać breloka do danej pozycji, system sam go zamocuje. Nad kluczami przypisanymi o ciebie, zapala się dioda LED. Zaświecona nad kluczem lampka LED oznacza, że dany klucz jest wolny i gotowy do użycia, w razie apalenia się kilku lampek użytkownik ma dowolność wyboru klucza. Jeśli użytkownikowi zdarzy się zabrać klucz, którego nie wolno mu wziąć, zostanie aktywowany alarm dźwiękowy, a błąd zostanie zarejestrowany w systemie.

Rozwój technologii Smart Tech Design był ściśle tworzony z użytkownikami systemu

Masterkey™ jest rozwijany w ścisłej współpracy z codziennymi użytkownikami depozytorów. Klienci mieli dwa główne wymagania:

A) Rozwiązanie powinno być solidne, przyjazne dla użytkownika i obniżać koszty pracy związane z utrzymaniem systemu przesyłu danych do administratora.

B) Tradycyjne depozytory mają skomplikowaną konstrukcje, przez co ulegają częstszym Awariom co skutkuje wysokimi kosztami utrzymania. Zmniejszona liczba ruchomych części depozytora Masterkey™ pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze na ewentualne napraw

Depozytory kluczy Masterkey™ produkowane są w Europe. Cała elektronika jest zaprojektowana i wykonywana przez zespół informatyków ze Szwecji. Zapewniamy wysokiej jakości produkt przy niskim koszcie inwestycji

Pick-N-Go

Zapewniamy rozwiązanie, które jest łatwe do zrozumienia i szybkie w użyciu. Dzięki magnetycznym pineskom skraca się czas pobrania i zwrotu kluczy Nazywamy to Pick-N-Go.

«Naszą siłą jest to, że możemy zaoferować firmom wsparcie na każdym etapie projektu - od rozwoju produktu, produkcji depozytorów, po instalację i wsparcie serwisowe.»

LARS MALMGREN, MD MEDARCA

Czym charakteryzuje się Masterkey™?

Masterkey™ to kompletne rozwiązanie, które zapewnia wysoką jakość produktu za rozsądną cenę. Zapewniamy również wsparcie techniczne i informatyczne dla naszych produktów. Depozytory składają się z modułów, które możemy w razie potrzeby układać w dowolnej konfiguracji.

Masterkey™

Inteligentna szafka na klucze

masterkey na klucze

MasterServer™

Narzędzie administracyjne oparte na działaniu w chmurze

depozytor kluczy aplikacja

Masterinfo™

Bezpieczny ekran przeglądu

automat do kluczy

«Teraz jest jasne, kto wziął który klucz. Jeden rzut oka na monitor i już możemy go zlokalizować. Wiemy komu został przydzielony i kto powinien go zwrócić.»

SÄVE ENTREPENAD, SZWECJA

Inteligentne rozwiązanie typu “wszystko w jednym”, które pasuje do wszystkich firm oraz instytucji.

Jeśli posiadasz wiele kluczy w swojej organizacji, depozytory Masterkey™ można dostosować do Twoich potrzeb. Szafki są w stanie pomieścić od 20 do 400 kluczy. Dzięki inteligentnemu planowaniu Masterkey™ jest w stanie stworzyć pełny przegląd wszystkich kluczy które posiadasz.

System, który zaprojektowaliśmy jest maksymalnie prosty i intuicyjny. Stworzyliśmy opcje podziału kluczy na określone grupy np. samochody, pomieszczenie dla personelu, mieszkania lub sejfy itp. Masterkey™ zapewnia intuicyjne działanie z najwyższą jakością bezpieczeństwa.

Elastyczne rozwiązanie modułowe:

Pick-N-Go

Jak chcesz zaprojektować swój depozytor?

Wybierz rozmiar odpowiadający Twoim potrzebom

Masterkey™ - 20 Baza
20 kluczy

skrzynia na klucze

Masterkey™ - 20 Dodatek
od 40 do 80 kluczy

masterkey

Masterkey™ - 75 Security
75 kluczy

masterkey sredni

Masterkey™ - 160 Security
160 kluczy

automat medbox

Masterkey™ - 400 Security
400 kluczy

automat medbox
Masterkey™
Liczba
Szerokość (mm)
Wysokość (mm)
Głębokość (mm)
Waga (kg)
Masterkey™ - 20
20
550
450
140
15
Masterkey™ - 20
40 / 60 / 80
365
450
140
25 / 35 / 55
Masterkey™ - 75*
75
420 / 620
750 / 1500
220 / 200
70
Masterkey™ - 160*
160
575 / 775
1000 / 1500
400 / 350
160
Masterkey™ - 400*
400
575 / 775
1500
400 / 350
190

* PN-EN 14450 Norma klasy bezpieczeństwa szaf pancernych

A dokładnie działa to tak

Montaż Masterkey™ jest możliwy, zarówno w poziomie, jak i w pionie. Możesz również umieścić szafki w dwóch różnych miejscach w tym samym pomieszczeniu w zależności od Twoich potrzeb. Masterkey™ zapewniają elastyczność działania!

karta masterkey

1. Pierwszy krok - Zaloguj się

medarca klucze

2. Drugi krok - Zamknij szafkę

kontrola kluczy

3. Trzeci krok - Zaloguj się

Scroll to Top