medarca pl

Inteligentne depozytory na klucze,
telefony komórkowe i leki

Strona główna » Depozytory na klucze Masterkey™

Depozytory na klucze Masterkey™

W pełni elektroniczne depozytory kluczy, które ułatwiają zarządzanie kluczami w firmie.

Zalety elektronicznej skrytki na klucze

Depozytor kluczy Masterkey™ zapewnia pełną kontrolę nad kluczami przez cały czas – i to bez kolejnego systemu administracyjnego czy innych dodatkowych kosztów. Znika też konieczność dorabiania zaginionych kluczy, bo elektroniczny depozytor zapewnia bezpieczną obsługę kluczy od momentu wydania do zwrotu.

Elektroniczny depozytor kluczy Masterkey™

Z depozytorem kluczy Masterkey™ żaden klucz już nie zginie. Masz pełny przegląd wszystkich kluczy w firmie - od pobrania aż do zwrotu.

«Masterkey™ oznacza, że zawsze wiemy, kto wziął dany klucz oraz w bardzo łatwy sposób możemy monitorować i identyfikować osoby odpowiedzialne za zagubione klucze.»

VIKTORIA PARK, MALMÖ

Masterkey™ – unikalna skrytka na klucze

Błyskawiczne złącze magnetyczne TM to nasz zgłoszony patent!

Magnetyczna pineska (MSC) jest opatentowaną przez nas technologią, która umożliwiła zaprojektowanie elektronicznej skrytki na klucze bez żadnych ruchomych części. Klucze są utrzymywane na miejscu, dzięki zjawisku magnetyzmu, co pozwala na szybsze ich wydawanie, a także – co bardzo istotne – zmniejsza ryzyko błędów.

Jak działa elektroniczny depozytor kluczy z magnetyczną pineską (MSC)?

MSC automatycznie rejestruje wszystkie zabrania kluczy. System sam mocuje brelok do danej pozycji, a po otwarciu skrytki przez użytkownika nad przypisanym do niego kluczem zapala się dioda LED, która oznacza, że klucz jest wolny i gotowy do użycia. W razie zapalenia się kilku lampek użytkownik ma dowolność wyboru klucza. Jeśli użytkownikowi zdarzy się zabrać klucz, którego nie wolno mu wziąć, zostanie aktywowany alarm dźwiękowy, a błąd zostanie zarejestrowany w systemie.

Elektroniczna skrytka na klucze
Kontrola kluczy w firmie

Dlaczego warto wybrać depozytor kluczy Masterkey™?

Depozytor na klucze Masterkey™ jest rozwijany w ścisłej współpracy z jego codziennymi użytkownikami. Dzięki temu wiemy, że Klienci mają dwa główne wymagania:

  1. Skrytka na klucze musi być solidna i przyjazna dla użytkownika oraz obniżać koszty pracy związane z utrzymaniem systemu przesyłu danych do administratora.
  2. Tradycyjne depozytory na klucze mają skomplikowaną konstrukcję, przez co ulegają częstszym awariom, a to skutkuje wysokimi kosztami utrzymania. Zmniejszona liczba ruchomych części depozytora Masterkey™ to mniejsze ryzyko awarii, a więc oszczędność czasu i pieniędzy.

Depozytory na klucze Masterkey™ produkowane są w Europie – cała elektronika jest zaprojektowana i wykonywana przez zespół informatyków ze Szwecji. Zapewniamy wysokiej jakości produkt przy niskim koszcie inwestycji.

Jednocześnie nasze depozytory kluczy są intuicyjne w obsłudze i szybkie w użyciu, a dzięki magnetycznym pineskom skraca się czas pobrania i zwrotu kluczy. Nazywamy to Pick-N-Go.

«Naszą siłą jest to, że możemy zaoferować firmom wsparcie na każdym etapie projektu - od rozwoju produktu, produkcji depozytorów, po instalację i wsparcie serwisowe.»

LARS MALMGREN, MD MEDARCA

Czym charakteryzuje się Masterkey™?

Depozytory na klucze Masterkey™ to kompletne rozwiązanie złożone z modułów, które można układać w dowolnej konfiguracji, dostosowując je do swoich potrzeb.

Masterkey™

Inteligentna szafka na klucze

Elektroniczna skrytka na klucze

MasterServer™

Narzędzie administracyjne oparte na działaniu w chmurze

Narzędzie administracyjne MasterServerTM

Masterinfo™

Bezpieczny ekran przeglądu

Identyfikacja tożsamości - aplikacja mobilna

«Teraz jest jasne, kto wziął który klucz. Jeden rzut oka na monitor i już możemy go zlokalizować. Wiemy komu został przydzielony i kto powinien go zwrócić.»

SÄVE ENTREPENAD, SZWECJA

Inteligentny depozytor kluczy

Masterkey™ to rozwiązanie typu “wszystko w jednym”, które sprawdza się w praktycznie każdej firmie i instytucji.

Posiadasz wiele kluczy w swojej organizacji? Depozytory na klucze Masterkey™ można dostosować do Twoich potrzeb. Szafki są w stanie pomieścić od 20 do 400 kluczy, a przy tym jest możliwość podziału kluczy na określone grupy, np. samochody, pomieszczenia dla personelu, mieszkania lub sejfy.

Dzięki inteligentnemu planowaniu, Masterkey™ jest w stanie stworzyć pełny przegląd wszystkich kluczy, które posiadasz. Jest przy tym maksymalnie prosty i intuicyjny, a zarazem bezpieczny.

Elastyczne rozwiązanie modułowe

Pick-N-Go

Jak działa depozytor na klucze Masterkey™?

Montaż Masterkey™ jest możliwy zarówno w poziomie, jak i w pionie. Możesz również umieścić szafki w dwóch różnych miejscach w tym samym pomieszczeniu w zależności od Twoich potrzeb. Masterkey™ zapewniają elastyczność działania!

Logowanie do depozytora na klucze

1. Pierwszy krok - Zaloguj się, aby wziąć klucz

Korzystanie z depozytora na klucze

2. Drugi krok - Zamknij szafkę

Elektroniczna skrytka na klucze

3. Trzeci krok - Zaloguj się, aby oddać klucz

Wybierz swój depozytor na klucze

Zobacz dostępne rozmiary i wybierz ten, który odpowiada Twoim potrzebom.

Masterkey™ - 20 Baza
20 kluczy

Masterkey™ - 20 Baza

Masterkey™ - 20 Dodatek
od 40 do 80 kluczy

Masterkey™ - 20 Dodatek

Masterkey™ - 75 Security
75 kluczy

Masterkey™ - 75 Security

Masterkey™ - 160 Security
160 kluczy

Masterkey™ - 400 Security

Masterkey™ - 400 Security
400 kluczy

Masterkey™ - 400 Security
Masterkey™
Liczba
Szerokość (mm)
Wysokość (mm)
Głębokość (mm)
Waga (kg)
Masterkey™ - 20
20
550
450
140
15
Masterkey™ - 20
40 / 60 / 80
365
450
140
25 / 35 / 55
Masterkey™ - 75*
75
420 / 620
750 / 1500
220 / 200
70
Masterkey™ - 160*
160
575 / 775
1000 / 1500
400 / 350
160
Masterkey™ - 400*
400
575 / 775
1500
400 / 350
190

* PN-EN 14450 Norma klasy bezpieczeństwa szaf pancernych

Scroll to Top