medarca pl

Inteligentne depozytory na klucze,
telefony komórkowe i leki

Poznaj nas

Firma Serwis Bank od ponad 30 lat dostarcza wysoko wyspecjalizowany sprzęt dla banków i instytucji publicznych co czyni ją sprawdzonym i zaufanym partnerem biznesowym. Przez ten czas spółka Serwis Bank zdobyła dobrą reputację dzięki wysokiej jakości produktom i usługom, które dostarczamy naszym klientom.

Jako część naszej strategii rozwoju i poszukiwania nowych możliwości, rozpoczęliśmy współpracę z młodą, dynamiczną firmą technologiczną – Medarca. Ta współpraca pozwoliła nam na wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań i wykorzystanie najnowszych technologii w naszej branży.

Główną zasadą firmy Medarca jest prostota – tworzenie rozwiązań technologicznych, które są opłacalne w produkcji, łatwe do zrozumienia dla użytkownika, łatwe do dalszego rozwoju i łatwe do skalowania

Zasady którymi się kierujemy

PROSTOTA

Prostota – to główna zasada naszej firmy. Wszystko, co robimy, od rozwiązań technicznych po biznesplany, musi opierać się na prostocie. Proste jest trudne i wymaga wielkiej odwagi, a także zarówno doświadczenia, jak i rozległej wiedzy w swojej dziedzinie.

szafka na klucze

ŻYCZLIWOŚĆ

Nie należy mylić jej ze słabością lub ignorancją. Jeśli wyznaczyliśmy jasne cele i wiemy, czego chcemy, rzadką mocą jest sprawianie, by ludzie wokół nas stawali się coraz silniejsi. Życzliwość sprawia, że organizacje i osoby, z którymi spotykamy się na co dzień, chcą powtarzać spotkanie, co sprzyja długotrwałym relacjom biznesowym. Co więcej, jest to zaraźliwe.

I

Dobroć to zdolność odczuwania człowieczeństwa. Życzliwość, empatia i troska generują w organizacji wartość dodaną, której nie da się przeliczyć na pieniądze. Systematycznie rozwijając i wzmacniając te cechy, staramy się wspólnie budować wspaniałą społeczność. Rodzaj społeczności, która sprawia, że dni naszych pracowników i naszych klientów stają się trochę lepsze.

SŁUCHANIE

Słuchanie jest podstawą wielu korzyści. Uczysz się rozumieć sytuację i problemy klienta lub współpracownika. Słuchanie stwarza możliwości realnej pomocy światu zewnętrznemu, a tym samym możliwości rozwoju firmy. Słuchanie jest trudne, a bez dyscypliny łatwo jest pójść w przeciwnym kierunku. Jest to zatem podstawowa wartość, która wymaga ciągłego pielęgnowania i wspólnego skupienia.

I

Słuchanie jest łatwe, ale prawdziwe słuchanie to umiejętność. Poprzez słuchanie wzrastają relacje, pewność siebie, bezpieczeństwo, kreatywność, produktywność itp. Od słuchania wszystko się zaczyna. W firmie Medarca jesteśmy gotowi ciężko pracować, aby zrozumieć i spełnić bezpośrednie prośby tych, którzy będą codziennie korzystać z naszych rozwiązań technologicznych. Ta filozofia pracy wpływa na wszystko, co robimy, w naszym środowisku pracy, w rozwoju naszych produktów, w naszych planach biznesowych.

Scroll to Top